×

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 60A40

نام تجاری:
یخچال ساید بای ساید بوش مدل BOSCH Side By Side KAN60A40NE
 • آبریز و یخساز : دارد
 • هوم بار : دارد
 • سیستم خنک کننده ی چند گانه : دارد
 • سیستم ضد برفک : دارد 
 • فناوری انجماد سریع : دارد 
 • فناوری SuperCooling : دارد
 • قابلیت Fresh Sense : دارد
 • محفظه ی مخصوص تخم مرغ : دارد
ادامه مطلب
محصول غیر فعال شده است
رنگ
 • نقره ای
گارانتی
 • تست سلامت نرم افزاری و اصالت 4 روزه
 • 18 ماه گارانتی تعمیرات و 70 ماه خدمات پس از فروش
لوازم جانبی
ناموجود
توضیحات

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 60A40

شرکت تولید لوازم خانگی بوش، یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانگی اروپا است. این کمپانی با تولید محصولات بسیار با کیفیت و عالی همواره سعی داشته بیشترین مصرف کننده را به سوی خود بکشاند. بدون شک کمتر کسی پیدا میشود که اسم کمپانی بوش را نشنیده باشد. 

طراحی 

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 60A40

   

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 60A40 به عنوان یکی از محصولات بسیار پر فروش بوش محسوب میشود. این محصول با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب توانسته است بخش بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهد. این یخچال با طراحی به روز و صاف به راحتی با دیگر وسایل آشپزخانه هماهنگ شده و زیبایی خاصی را به آشپزخانه شما خواهد بخشید. استفاده از آبریز و یخساز به صورت اتوماتیک در بخش سمت راست یخچال سبب راحتی هر چه بیشتر مصرف کننده شده است. 

پنل تنظیمات یخچال ساید بای ساید بوش مدل 60A40 در بالای آب ریز این یخچال قرار گرفته است. کاربر میتواند به آسانی هر چه تمامتر تنظیمات لازم را اعمال نماید تا مواد غذایی داخل یخچال همواره تازه و سالم حفظ شوند. دستگیره های این یخچال به صورت دوتایی و قرینه در وسط این یخچال قرار گرفته و به زیبایی هر چه بیشتر یخچال کمک بسیاری کرده است. استفاده از این دستگیره ها بسیار آسان بوده و عملکرد باز و بسته کردن یخچال را به امری آسان تبدیل کرده است. 

هوم بار 

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 60A40

  

کمپانی بوش همانند سایر رقبا برای دسترسی راحت مصرف کننده، از هوم بار استفاده کرده است. هوم بار در سمت چپ یخچال قرار گرفته است و برای باز و بسته کردن راحتر آن از دستگیره ای زیبا استفاده شده است. این هوم بار برای دسترسی به مواد غذایی پر کاربرد تشکیل شده است. 

محفظه ی هوم بار محل قرار گیری نوشیدنی ها و مواد غذایی پر کاربرد برای آشپز میباشد. این محفظه بر روی درب اصلی قرار گرفته و موجب میشود درب اصلی یخچال به صورت مکرر باز نگردد و از مصرف زیاد انرژی جلوگیری شود. محفظه ی هوم بار مانع از خارج شدن هوای خنک داخل یخچال به بیرون شده و باعث میشود مواد غذایی داخل یخچال همیشه سالم و با طراوت باشند. حجم این محفظه بسیار بزرگ است و توانایی جا دادن حجم بزرگی از مود غذایی را در خود دارد. 

قابلیت ضد برفک 

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 60A40

  

یخچال Bosch Side By Side 60A40 با به بروز ترین فناوری های روز دنیا تجهیز گشته است. یکی از مهمترین قابلیتهای این یخچال، جلوگیری از ایجاد برفک در داخل یخچال است. فناوری NO FROST در این یخچال باعث شده تحت هیچ شرایطی برفک در داخل یخچال ایجاد نشود. 

عملکرد سیستم NO FROST به گونه ای است که جریان هوا در بخش های مختلف یخچال متفاوت است تا دمای کل داخل یخچال به صورت یکنواخت باشد. در هر کدام از این بخش ها دریچه ی مخصوص برفک قرار دارد. این دریچه ها به صورت اتوماتیک و فوری طراوت و بخار اضافی داخل محفظه را کنترل کرده و در صورت افزایش طراوت نسبت به دفع آن اقدام مینماید. این فرایند سبب شده کوچکترین مقدار برفک نیز در داخل این یخچال ایجاد نشود و به طور کامل از بین بروند. فرایند NO FROST موجب افزایش سالم ماندن مواد غذایی و حفظ بافت این مواد، به مدت طولانی تر میشود. 

انجماد سریع 

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 60A40

   

هنگامی که مواد غذایی تازه ای را در داخل یخچال قرار میدهید، بیشتر یخچالهای قدیمی باعث انجماد بد و از بین رفتن بافت سالم مواد غذایی جدید و یا مواد غذایی که از قبل داخل یخچال بوده اند، میشوند. 

یخچال BOSCH Side By Side KAN60A40NE به سیستم SuperFreezing مجهز شده است. سیستم SuperFreezing باعث افزایش کارایی فریزر این یخچال شده است. طریقه ی کارایی این سیستم به گونه ای است که هنگامی که مصرف کننده مواد غذایی جدید را در داخل یخچال قرار میدهد دمای فریزر به میزان چشمگیری کاهش میباید و باعث انجماد سریع مواد غذایی میشود. بعد از رسیدن مواد غذایی به دمای پایین دمای داخل فریزر به دمای عادی خود برگشته و باعث میشود بافت مواد غذایی آسیبی نبیند و برای مدت طولانی تری سالم بماند. 

سرمادهی سریع 

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 60A40

  

در بخش یخچال نیز همانند بخش فریزر  سیستم خنک کاری سریع تعبیه شده است. در بخش یخچال ساید بای ساید بوش مدل 60A40 قابلیت خنک کاری سریع موسوم به SuperCooling تعبیه شده است. قابلیت SuperCooling به عنوان کلیدی بر روی پنل تنظیمات قرار گرفته است. کاربر هنگام قرار دادن مواد غذایی میتواند با فشار دادن این کلید دمای داخل یخچال به میزان 2 درجه کاهش دهد. این کاهش دما سبب سازگاری مواد غذایی با دمای داخل یخچال شده و باعث افزایش ماندگاری مواد غذایی میشوند. 

سیستم SuperCooling سبب افزایش طول عمر مواد غذایی و جلوگیری از اتلاف انرژی میشود. بعد از عملکرد سیستم SuperCooling بعد از 6 ساعت دمای داخل یخچال به حالت عادی برگشته و از آسیب رسیدن به بافت مواد غذایی جلوگیری میکند. 

سیستم خنک کاری چند گانه 

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 60A40

  

یخچال های قدیمی بعد از چند مدت موادغذایی را از بین میبردند. اما تکنولوژی به روز سبب شده یخچالها توانایی بسیار بالاتری در حفظ مواد غذایی دارند. استفاده از تکنولوژی MultiAirFlow باعث ایجاد هوای خنک به صورت یکپارچه در تمام بخش های یخچال میشود. این هوای خنک یکپارچه باعث ایجاد دمای بسیار پایدار و یکنواخت شده و نوسان دما را به حداقل میرساند. 

سیستم Multi AirFlow موجب افزایش طراوت و تازگی محصولات غذایی شده و مدت سالم ماندن این مواد را به مدت طولانی تری تضمین میکند. بخش های متفاوت با توجه به نوع مواد غذایی سرمادهی متفاوتی دارند و این امر مانع از اتلاف انرژی میشود. با استفاده از این تکنولوژی طعم مواد غذایی به طور کامل حفظ شده و یخچال بوش میتواند همیشه مواد غذایی سالم و تازه را در اختیار کاربر قرار میدهد. 

فناوری Fresh Sense

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 60A40

   

سیستم Fresh Sense یکی از جدیدترین تکنولوژی هایی است که در یخچال های بوش استفاده میشود. این سیستم یخچال ساید بای ساید بوش مدل 60A40 را قادر ساخته است تا همواره دمای داخل و خارج یخچال را در نظر گرفته و با توجه به آن دمای داخل یخچال را تنطیم مینماید. 

این فناوری یخچال را قادر ساخته است مواد غذایی ضعیف را به طور کامل حفظ نماید. به طور مثال بستنی در دمای خارج یخچال آب میشود و در دمای سرد داخل یخچال یخ میزند. اما Fresh Sense میتواند با تنظیم کردن نوع سرمادهی دمای داخل محفظه را با توجه به محیط بیرون و داخل تنظیم نماید و مانع از آب شدن و یا یخ زدن آن شود. این عمل باعث افزایش طول عمر مواد غذایی و حفظ طعم و بوی مواد شود. 

آبریز و یخساز

یخچال ساید بای ساید بوش مدل 60A40

  

یخچال ساید بای ساید بوش مدل KAN60A40NE به مصرف کننده کمک میکند تا فقط با فشار یک کلید از آب خنک و کاملا تصفیه شده استفاده نماید. ظرفیت بالای این یخچال باعث شده حجم آب مصرفی بیشتر در اختیار کاربر قرار بگیرد. فقط با فشردن یک کلید مصرف کننده میتواند از یخ تولید شده توسط این یخچال استفاده نماید و همواره نوشیدنی مورد علاقه ی خود را به صورت خنک میل نماید. 

 

امکانات بیشتر برای راحتی هر چه بیشتر 

یخچال BOSCH Side By Side KAN60A40NE امکانت متعددی را برای راحتی بیشتر مصرف کننده تعبیه کرده است. از جمله ی این امکانات و ویژگی ها میتوان به اخطار باز بودن درب و همچنین ایجاد نور برای نشان دادن درست بسته نشدن درب اشاره کرد. 

این یخچال ساید بای ساید بوش مجهز به محفظه ی مخصوص نگه داری تخم مرغ است. محفظه ی مخصوص تخم مرغ موجب شده تا نگه داری از این ماده ی غذایی بسیار آسان تر از قبل شده و فضای داخل یخچال مرتب تر و منظم تر از قبل باشد.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
KAN60A40NE

مشخصات

رتبه انرژی
A
نوع یخچال
ساید بای ساید
آبسردکن و یخساز بیرونی
بله
اخطار باز ماندن درب
بله
لامپ یخچال
LED
گنجایش کل به فوت
30 فوت
قفل کودک V-Chip
بله
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
اينورتر
بله
نوع کمپرسور
کم مصرف
شرکت سازنده
BOSCH
جا لیوانی
بله
سیستم مغناطیسی
بله
سیستم سرد کننده سریع
بله
درب معکوس
بله
هشدار درب
بله
کنترل والدین
بله
نظرات
بدون نظر

Leave a review

 • ارزش خرید:
 • طراحی محصول:
 • کیفیت محصول:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
محصولات مرتبط
4,570,000 تومان
جارو شارژی سنکور مدل SVC 0740BL باتری 2200 میلی‌آمپری ولتاژ 40/7 ولت صدای 75 دسی‌بل در حالت حداکثری 85 دقیقه زمان مفید استفاده دارای زمان شارژ 5 ساعت ظرفیت مخزن 0/5 لیتری وزن 3 کیلوگرم ساخت جمهوری چک مونتاژ چین
1,450,000 تومان
گوشت کوب 1400 وات Ufesa BP4750 توان 1400 واتدارای 20 سرعت دارای حالت توربو بدنه‌ی استیل 4 عدد تیغه‌ی تیتانیومی دارای لیوان اندازه‌گیری ساخت اسپانیا مونتاژ چین
10,879,999 تومان
جارو رباتیک سنکور مدل Sencor SRV 4250SL دارای باتری 2600 میلی آمپریسایلنت با حداکثر صدای 60 دسی‌بلزمان 5 ساعت برای شارژ کامل دارای 120 دقیقه زمان مفید استفاده قابلیت اتصال به موبایل ساخت چین
محصول غیر فعال شده است
یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT580 اخطار باز ماندن درب : بلهآبسردکن : داردیخساز اتوماتیک (آب شهری) : نداردیخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب) : داردفیلتر تصفیه آب : نداردامکان باز شدن درب از هر دو سمت : نداردنمایشگر : دارد...
محصول غیر فعال شده است
یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS25 گنجایش کل  511 لیتر گنجایش یخچال 334 لیترگنجایش فریزر 177 لیترمجهز به هوم بارسیستم گردش هوای دوگانهمجهز به موتور اینورتردستگیره مخفیمجهز به تکنولوژی Cool Select Zone شناسه کالا:...

فهرست

خانه

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام