×

لباسشویی ال جی تمام لمسی 10.5/7

نام تجاری:
دسته بندی: لباسشویی

لباسشویی تمام لمسی 10.5/7 ال جی SIGNATURE

 • ظرفیت شستشو : 10.5 کیلو
 • خشک کن کامل : 7 کیلو
 • نوع موتور : اینورتر خطی
 • قابلیت اضافه کردن لباس حین شستشو : بله
 • دور موتور : 1400
 • بخارشور : دارد
 • شستشوی سریع : دارد
 • صفحه کاملا لمسی : دارد

ادامه مطلب
محصول غیر فعال شده است
رنگ
 • نقره ای
گارانتی
 • 18 ماه گارانتی تعمیرات و 70 ماه خدمات پس از فروش
لوازم جانبی
ناموجود
توضیحات

لباسشویی 10.5/7 کیلوگرم ال جی تمام لمسی

شرح کامل لباسشویی LG 10.5/7 FH4G1JCHK6N

ال جی به عنوان تولید کننده برتر در ماشین های لباس شویی، هر ساله به عرضه جدیدترین محصولات خود میپردازد. این محصولات هر ساله هم از لحاظ ظاهر و هم از لحاظ کارایی بسیار به روز تر از قبل میشوند.

مهمترین تفاوت ماشین لباسشویی های ال جی که به واقع برگ برنده ی ال جی نیز محسوب میشود استفاده از گیربکس به جای تسمه های قدیمی در موتور لباسشویی است. این قابلیت باعث صدای و لرزش کمتر شده است.

صرفه جویی در زمان و در مصرف آب

لباسشویی LG 10.5/7 FH4G1JCHK6N

ماشین لباسشویی دوکاره ی ال جی قادر است با استفاده از تکنولوژی بسیار پیشرفته در مصرف زمان صرفه جویی بسیار قابل ملاحظه ای انجام دهد. مصرف کننده قادر است با استفاده از تکنولوژی LG TWINWash دو بار بارگذاری ماشین لبسشویی را تنها در عرض 49 دقیقه به پایان برساند.

تکنولوژی LG TWINWash لباسشویی را قادر میسازد زمان شست و شوی عادی را به بیش از نصف زمان سایر رقبا کاهش دهد. این فناوری باعث تمیزی بیشتر در لباسها و از بین بردن بوی نا مطبوع آن ها نیز میشود.

شما به راحتی میتوانید از طریق تنظیمات لباسشویی حالت خشک کن لباسشویی را بر روی حالت ECOHybrid تنظیم کرد. ECOHybrid با رده ی انرژی A سبب میشود در زمان خشک کردن لباسها میزان مصرف آب به حداقل برسد. در حالت خشک کن معمولی زمان حدود 22 دقیقه زمان لازم است که در این حالت میزان آب مصرفی لباسشویی نیز افزایش میابد.

اما در حالت ECOHybrid مدت زمان لازم برای خشک شدن لباسها به حداقل رسیده و میزان آب مصرفی نیز به میزان بسیار پایین خواهدرسید. در این حالت صرفه جویی بسیار زیادی در مصرف آب به میزان حدود 5000 لیتر آب در سال میشود و باعث سریع تر شدن عملکرد و صرفه جویی در زمان نیز خواهد شد.

فناوری  TrueSteam

لباسشویی LG 10.5/7 FH4G1JCHK6N

لباسشویی ال جی شست و شو و خشک کن FH4G1JCHK6N مجهز به شست و شو از طریق انتشار بخار است. بخار شوی این دستگاه بسیار قدرتمند است و در زمان شست و شو به بیشتر تمیز شدن البسه کمک بسیار زیادی میکند.

بخار شوی این لباسشویی قادر است تا میزان 99.9 درصد لباسها را از ویروس ها، میکروب ها و سایر عوامل بیماری زا پاک کند. این عمل سبب شده تا میزان آلرژی لباسها به صفر برسد و مصرف با اطمینان کامل به این محصول از آن استفاده کند.

در شست و شو با آب به تنهایی لباس ها از نظر ظاهری تمیز میشوند اما عوامل آلرژی زای بسیاری به الیاف لباسها نفوذ کرده اند. استفاده از بخار شوی truesTEAM با نفوذ به الیاف البسه باعث از بین بردن کامل این عوامل آلرژی زا میشوند.

استفاده از بخار در شست و شوی بهتر لباسها نیز بسیار موثر است. TrueSteam با گرمای بسیار قابلیت نفوذ به الیاف پارچه را دارد و به از بین بردن لکه های بزرگ چربی و ... بسیار کمک میکند تا همواره پارچه تمیزی بسیاری را داشته باشند.

قابلیت TrueSteam موجب میشود لباسها رنگ واقعی خود را حفظ کرده و بافت آنها برای همیشه سالم بماند. این ویژگی باعث نرم شدن هر چه بیشتر لباس و صاف شدن بیشتر آنها میشود.

برنامه های شست و شو 6 Motion DD

لباسشویی LG 10.5/7 FH4G1JCHK6N

لباسشویی LG FH4G1JCHK6N مجهز به سیستم شست و شوی Direct Drive میباشد. این سیستم شست و شو مجهز به 6 برنامه ی شست و شوی متفاوت است. Direct Drive با اعمال تنظیمات بسیار متنوع قادر است بیشترین تمیزی را برای لباسها به ارمغان بیاورد.

شست و شو به شیوه های آهسته، جدا از هم، شست و شوی دورانی، شست و شو به شیوه ی کشیدن، لوله کردن و تاب خوردن از انواع شست و شو های این دستگاه قدرتمند است. تمامی این برنامه های شست و شو دست به دست هم میدهند تا بیشترین تمیزی را برای البسه ی شما به ارمغان بیاورند.

مصرف کننده میتواند به راحتی از طریق پنل موجود بر روی لباس شویی، تنظیمات مورد را اعمال نماید. این قابلیت به شما کمک میکند به صورت دلخواه چگونگی شست و شو را تعیین نمایید و با توجه به نوع البسه ی موجود در لباسشویی فعالیت دستگاه را کنترل کنید.

کمپرسور کم مصرف

لباسشویی LG 10.5/7 FH4G1JCHK6N

      

لباسشویی LG 10.5/7 مجهز به کمپرسور بسیار کم مصرف و پر قدرت است. موتور Invert Direct Drive توانایی شست و شو بسیار قدرتمند دارد. این کمپرسور فوق العاده توان مصرفی بسیار پایینی نیز دارد.

لباس شویی ال جی 10.5/7 با استفاده از موتور گیربکسی و کم مصرف Invert DD صدای بسیار پایینی دارد. این کمپرسور علاوه بر صدای پایین بدون لرزش است و محیط آشپزخانه را برای راحتی بیشتر شما آماده میکند. فضای بسیار آرام و دلنشین برای آسایش هر چه بیشتر شما.

شست و شو و خشک کن کامل

لباسشویی LG 10.5/7 FH4G1JCHK6N

لباسشویی ال جی مدل FH4G1JCHK6N توانایی شست و شو لباس و خشک کردن کامل البسه را دارد. این لباس شویی قادر است 10.5 کیلوگرم لباس را بطور کامل و تمیز شست و شو دهد. این عمل باعث افزایش رضایت مندی بیشتر مشتری و شست و شوی بیشتر لباس ها میشود.

این لباسشویی همچنین قادر است مقدار 7 کیلوگرم البسه را به طور کامل خشک نماید. این قابلیت دو کاره بودن لباس شویی ال جی سبب شده تا با پرداخت کمتر دو دستگاه پر کاربرد را داشته باشید. همچنین این لباس شویی فضای کمی از محیط آشپزخانه را به خود تخصیص میدهد و فضای بیشتری را در اختیار خانه دار قرار میدهد. لباس شویی و خشک کن ال جی وظیفه ی شست و شو و همچنین خشک کردن لباس ها را بطور کامل و بدون نقص انجام میدهد.

اضافه کردن لباس حین شست و شو

لباسشویی LG 10.5/7 FH4G1JCHK6N

لباس شویی و خشک کن ال جی مدل FH4G1JCHK6N از طریق پنل روی بدنه قابل تنظیم است. یکی از قابلیتهایی این لباسشویی کلیدی است که بر روی این پنل قرار گرفته است. این کلید موسوم به Add Item است.

گاهی اوقات مصرف کننده بعد از روشن کردن دستگاه لباس شویی با تعدادی البسه ی فراموش مواجه میشود. در محصولات قدیمی باید صبر میکردید تا شست و شو تکمیل شود، بعد دوباره لباس ها را فراموش شده را شست. اما حال ال جی برای صرفه جویی در زمان و مصرف انرژی فناوری جدیدی را اتخاذ کرده تا در حین شست و شو بتوان به آسانی لباسهای فراموش شده را به دستگاه اضافه کرد.

این اقدام با فشار کلید Add Item بر روی پنل تنظیمات امکان پذیر است. در این حالت دستگاه مکس کوتاهی کرده و شما میتوانید با باز کردن درب دستگاه به آسانی لباسهای کثیف را اضافه کنید و دستگاه مجدد شروع به کار میکند.

عیب یابی هوشمند

لباسشویی LG 10.5/7 FH4G1JCHK6N

ال جی تمامی محصولات جدید خود را به تکنولوژی SmartThinQ مجهز کرده است. این فناوری امکان میدهد تا کاربر به راحتی به تلفن همراه شما متصل شود. از طریق اپلیکیشن مربوطه بر روی موبایل به راحتی میتوانید به تمامی تنظیمات دستگاه دسترسی داشته باشید.

این فناوری به شما امکان میدهد در هر کجا که باشید به راحتی لباس شویی را خاموش و یا روشن نمایید. از طریق این سیستم شما میتوانید میزان مصرف لباس شویی و چگونگی عملکرد را زیر نظر بگیرید. اگر دستگاه عیبی پیدا کند و یا مشکل برای این محصول ایجاد شود میتوان از طریق این سیستم عیب را شناسایی و رفع نمود.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
LG FH4G1JCHK6N

مشخصات

تگ اشتراک گزاری NFC
بله
اشتراک گزاری هوشمند
بله
سیستم ضد چکه
بله
سرعت چرخش موتور
1400 دور
ظرفیت شستوشو
10.5 کیلو
شستشوی هوشمند
بله
بله
اينورتر
بله
آبکشی
بله
نمایشگر دما
بله
تنظیم میزان مواد شوینده
بله
قابلیت ضد عفونی
بله
صرفه ‌جویی در مصرف آب
بله
شستشوی سریع
بله
تعداد برنامه های شست و شو
12 برنامه
شرکت سازنده
الجی
صفحه نمایشگر
تمام لمسی
تایمر خاموش
بله
جنس بدنه
استیل ضد زنگ
کشور سازنده
کره
نظرات
بدون نظر

Leave a review

 • ارزش خرید:
 • طراحی محصول:
 • کیفیت محصول:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
محصولات مرتبط

فهرست

خانه

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام