×

یخچال فریزر دوقلو بوش مدل GSD36PI20_KSW36PI30

نام تجاری:
دسته بندی: یخچال و فریزر
یخچال دو قلو بوش GSD36PI20_KSW36PI30

گنجایش 40 لیتر
بدنه ضد اثر انگشت
فرایند Telescopic Drawer
تکنولوژی Easy Life
 فناوری NO Frost
سیستم چند گانه گردش هوای خنک Multi AirFlow

ادامه مطلب
محصول غیر فعال شده است
رنگ
  • سفید
  • نقره ای
گارانتی
  • تست سلامت نرم افزاری و اصالت 4 روزه
  • 18 ماه گارانتی تعمیرات و 70 ماه خدمات پس از فروش
ناموجود
توضیحات

یخچال فریزر دو قلو بوش مدل GSD36PI20_KSW36PI30

 

GSD36PI20_KSW36PI30

یخچال و فریزرهای دوقلو به لطف فضای بسیار همواره مورد توجه خانواده های پرجمعیت و شلوغ بوده است. کمپانی بوش همواره به عنوان یکی از تولیدکنندگان لوازم خانگی با کیفیت، سعی داشته همیشه بهترین ها را تولید نماید. 

طراحی ظاهری 

یخچال فریزر دو قلو بوش سری 8 بدون شک یکی از بهترین طراحی ها توسط کمپانی بوش است. این محصول با کیفیت بسیار بالا و قیمت مقرون به صرفه به یکی از بهترین یخچالهای بوش تبدیل شده است. کمپانی بوش از بدنه ی فلزی ضد زنگ بسیار عالی با ایرودینامیک بالا استفاده کرده است. بدنه ی این محصول مجهز به قابلیت Anti-Fingerprint میباشد. این قابلیت کمک کرده تا کمترین لکه بر روی محصولات ایجاد شود و همچنین تمیز نمودن بدنه ی محصول امری بسیار آسان و دلپذیر باشد. 

یخچال و فریزر دو قلو بوش سری GSD36PI20_KSW36PI30 مجهز به آبریز اتوماتیک و یخساز دستی است. بر روی بخش آبریز پنل تنظیمات قرار گرفته که به کاربر امکان میدهد تمامی تنظیمات دستگاه را کنترل نماید و یا به صورت دلخواه تغییر دهد. 

طراحی بی نقص داخلی 

کمپانی بوش همیشه به فکر نوآوری و ایجاد زمینه راحتی بیشتر برای مصرف کننده بوده است. این طرز فکر باعث پیشرفت روز افزون محصولات بوش شده است. کمپانی بوش با ایجاد فضای بیشتر در داخل یخچال و فریزر به طور کامل مصرف کننده را از نظر فضای لازم برای مواد غذایی راحت نموده است. 

محصول BOSCH Refrigerator GSD36PI20_KSW36PI30 با طراحی نوین فضای داخلی بیشترین فضا برای نگه داری مواد غذایی را در اختیار مصرف کننده قرار داده است. این محصول با قفسه های قابل تنظیم باعث شده کاربر فاصله ی بیت طبقات را به دلخواه تنظیم نماید و فضا را برای مواد غذایی بزرگتر نیز باز نماید. کشو های این محصول بر روی میله های روان قرار گرفته و به آسانی باز و بسته میشوند و به کاربر امکان داده تا به محصولات پشتی موجود در کشو نیز دسترسی داشته باشد. این امر موجب میشود تمامی مواد غذایی همیشه جلو دید مصرف کننده باشند و ماده ی غذایی فاسد نشود. تمامی محفظه ها از جنس شیشه ای بسیار مقاوم و شفاف ایجاد شده اند تا کاربر همواره تمامی مواد غذایی را نظاره گر باشد.

محفظه ها مجهز به فرایند Telescopic Drawer هستند و باعث شده همانند یک فروشگاه حرفه ای مواد غذایی همواره در معرض دید باشند و همچنین دسترسی به مواد غذایی آسانتر از قبل باشد. 

با استفاده از تکنولوژی Easy Life یخچال و فریزر بوش سری 8 قادر است ارتفاع  محفظه های روی درب را تغییر داد وبا توجه به ارتفاع مواد غذایی آنها را هماهنگ کرد. Easy Life باعث شده مصرف کننده بتواند نوشیدنی های مورد علاقه ی خود را با هر ارتفاعی در داخل یخچال نگه داری نماید. 

یخچال دو قلو بوش مجهز به کشو های بسیار بزرگ و پر کاربرد در هر دو بخش یخچال و فریزر است. این کشو ها دارای طول 26 سانتیمتر هستند تا کاربر به آسانی بتواند مواد غذایی بسیار بزرگ را نیز در این محفظه ها قرار دهد. قرار دادن مواد غذایی بزرگ همانند کیک تولد در دیگر یخچال امری بسیار سخت است و در نهایت باعث از بین رفتن این ماده خواهد شد. اما بوش با ایجاد این محفظه های بزرگ موسوم به BigBox سبب شده این مواد غذایی بزرگ نیز در داخل یخچال به آسانی قرار بگیرند و برای مدتها سالم بمانند. 

فناوری ضد برفک 

یخچال دو قلو بوش سری 8 مجهز به فناوری NO Frost میباشد. قابلیت No Frost سبب شده یخ زدایی در داخل یخچال و فریزر به صورت دستی انجام نگیرد. فرایند یخ زدایی در داخل یخچال امری بسیار وقت گیر و آزار دهنده است و مصرف کننده را بسیار اذیت خواهد کرد. اما یخچالهای جدید بوش قادر هستند به صورت اتوماتیک فرایند یخ زدایی را انجام دهند. 

یخچال و فریزر دو قلو بوش قادر است رطوبت اضافی حاصل از مواد غذایی را در بخش مرکزی یخچال جمع نماید و اجازه انتشار رطوبت در سایر سطح های یخچال را نخواهد داد. رطوبت اضافه به آسانی یخ تبدیل شده و یخچال قادر است یخ ایجاد شده در مرکز را به صورت اتوماتیک از بین برده و از یخچال خارج نماید. فرایند No Frost علاوه بر افزایش راحتی مصرف کننده، سبب افزایش طول عمر یخچال و همچنین سالم ماندن مواد غذایی برای مدت طولانی تری خواهد شد. 

سیستم جریان هوای چندگانه 

یخچال و فریزر دو قلو بوش مدل GSD36PI20_KSW36PI30 مجهز به سیستم گردش هوای چند گانه برای همیشه سالم ماندن مواد غذایی است. سیستم چند گانه گردش هوای خنک موسوم به Multi AirFlow قادر است در چندین بخش متفاوت یخچال و فریزر جریان هوای متفاوت ایجاد کند. این فرایند سبب میشود همیشه میزان هوای خنک داخل یخچال یکنواخت و یکدست باشد. هوای خنک یکدست و یکنواخت باعث ایجاد هوای پایدار در داخل یخچال و فریزر شده و باعث سالم و شاداب ماندن مواد غذایی خواهد  شد. 

MultiAirFlow باعث کاهش زمان خنک شدن داخل یخچال میشود و فضای داخل یخچال سرمای از دست رفته را به سرعت هر چه بیشتر جبران میکند. 

فرایند  SuperCool

یخچال دوقلو بوش سری 8 با طراحی هوشمندانه باعث افزایش کارایی یخچال و فریزر شده است. یخچال این سری قادر است با استفاده از تکنولوژی SuperCool در کمترین زمان هوای داخل یخچال را به پایین ترین حالت ممکن برساند. به طور مثال مصرف کننده ماده غذایی را داخل یخچال قرار میدهد و باید در کمترین زمان دمای ماده غذایی به حداقل برسد تا ماده ی غذایی از بین نرود. در این حالت با فشار دادن کلید SuperCool دمای یخچال به پایین ترین حالت ممکن رسیده و ماده ی غذایی سالم و با طراوت باقی خواهد ماند و با دمای داخل یخچال هماهنگ میشود. بعد از رساندن ماده ی غذایی به دمای مناسب دمای داخل یخچال به صورت اتوماتیک به حالت عادی برخواهد گشت. 

فرایند SuperFreeze

بخش فریزر این یخچال و فریزر دو قلو بوش مجهز به تکنولوژی انجماد سریع است. فرایند انجماد سریع یا SuperFreeze باعث شده در کمترین زمان ممکن رطوبت مواد غذایی اضافه شده به فریزر کاهش یابد تا مواد غذایی در معرض فاسد شدن قرار نگیرند.

فریزرهای سنتی بسیار سریع یخ میبستند اما بعد از مدت کوتاهی مواد غذایی از بین میرفت. اما یخچال دو قلو بوش به لطف دارا بودن فناوری SuperFreeze میتواند به آسانی و در کمترین زمان باعث انجماد مواد غذایی داخل فریزر شود و طراوت و تازگی مواد غذایی را حفظ نماید. 

دمای ایده آل 

محفظه ی مخصوصی در داخل یخچال و فریزر دوقلو BOSCH GSD36PI20_KSW36PI30 تعبیه شده که با تنظیم دمای این محفظه با توجه به دمای محیط و دمای یخچال، باعث افزایش سالم ماندن مواد غذایی میشود. یخچال دو قلو بوش به لطف مجهز بودن به به فناوری FreshSense قادر است مواد غذایی همچون بستنی را که زود از بین میرود برای مدت طولانی حفظ نماید.

بستنی در دمای محیط آب شده و در دمای یخچال یخ میزند. اما فناوری FreshSense میتواند با اندازه گیری دمای محیط و همچنین دمای داخل یخچال به دمای ایده آلی مابین این دو دست یافته و مانع از آب شده بستنی و یا از بین رفتن سایر مواد غذایی ضعیف شود.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
BOSCH GSD36PI20_KSW36PI30
نظرات
بدون نظر

Leave a review

  • ارزش خرید:
  • طراحی محصول:
  • کیفیت محصول:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
محصولات مرتبط
محصول غیر فعال شده است
یخچال و فریزر سامسونگ مدل RT580 اخطار باز ماندن درب : بلهآبسردکن : داردیخساز اتوماتیک (آب شهری) : نداردیخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب) : داردفیلتر تصفیه آب : نداردامکان باز شدن درب از هر دو سمت : نداردنمایشگر : دارد...
محصول غیر فعال شده است
یخچال ساید بای ساید سامسونگ RS25 گنجایش کل  511 لیتر گنجایش یخچال 334 لیترگنجایش فریزر 177 لیترمجهز به هوم بارسیستم گردش هوای دوگانهمجهز به موتور اینورتردستگیره مخفیمجهز به تکنولوژی Cool Select Zone شناسه کالا:...
محصول غیر فعال شده است
یخچال و فریزر دوقلوی سامسونگ مدل RR30PN-RZ30PN قفل کودک : بلهاخطار باز ماندن درب : بلهگنجایش کل به فوت : 20آبسردکن : بلهیخساز اتوماتیک (آب شهری) : نداردیخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب) : داردفیلتر تصفیه آب : نداردامکان...
محصول غیر فعال شده است
یخچال و فریزر سامسونگ مدل RL72 اخطار باز ماندن درب : بلهآبسردکن : خیریخساز اتوماتیک (آب شهری) : نداردیخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب) : داردفیلتر تصفیه آب : نداردامکان باز شدن درب از هر دو سمت : نداردنمایشگر : دارد
محصول غیر فعال شده است
یخچال بالا و پایین هیتاچی مدل Hitachi R-VG760 یخچال و فریزر هیتاچی مدل RVG760 از 2 درب استفاده نموده، که بالا فریزر و پایین یخچال می باشد. یخچال هیتاچی مدل R-VG760 از بدنه ای کاملا شیشه ای با محافظ نیرومند Gorilla...
محصول غیر فعال شده است
یخچال چهار درب هیتاچی مدل Hitachi R-W760PUK7 یخچال فرنچ دور هیتاچی مدل Rw760 از 4 درب تشکیل شده که دو درب بالا فریزر و دو درب پایین یخچال می باشد. یخچال هیتاچی مدل R-W760PUK7 از بدنه ای کاملا شیشه ای با محافظ نیرومند...
محصول غیر فعال شده است
یخچال دور این دور 5 درب 889 لیتر ال جی InstaView X39 ال جی به عنوان بزرگترین تولیدکننده ی یخچال در جهان، از کمپرسور اینورتر خطی با کاهش 32 درصدی مصرف انرژی، در یخچال X39 بهره گرفته است. یخچال اینورتر ال جی از قابلیت...
محصول غیر فعال شده است
یخچال دور این دور 5 درب 570 لیتر ال جی InstaView X29 ال جی به عنوان بزرگترین تولیدکننده ی یخچال در جهان، از کمپرسور اینورتر خطی با کاهش 32 درصدی مصرف انرژی، در یخچال X29 بهره گرفته است. یخچال اینورتر ال جی از قابلیت...

فهرست

خانه

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود / ثبت نام